Teleprogramma s djadej mišej

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodakrievu
FormātsA3 (200 x 297.5 mm)
Apjoms36 lapaspuses

Telegids ar vislielāko satelītu un kabeļtelevīzijas programmu skaitu krievu valoda. Tas satur ne tikai pašu pilnīgāko un lietošanā ērtāko televīzijas programmu visai nedēļai ar filmu, seriālu un visinteresantāko raidījumu anotācijām, bet arī jaunāko informāciju par augstākajām aprindām, zvaigžņu privāto dzīvi, atpūtu, izklaidi un, protams, darbu.

Vairāk informācijas

Datums, kad prece būs pieejama: 1.Jan.2023.

33,00 €

Vairāk informācijas

«Телевизионная программа с Дядей Мишей» – tas ir telegids ar vislielāko satelītu un kabeļtelevīzijas programmu skaitu. Tas satur ne tikai pašu pilnīgāko un lietošanā ērtāko televīzijas programmu visai nedēļai ar filmu, seriālu un visinteresantāko raidījumu anotācijām, bet arī jaunāko informāciju par augstākajām aprindām, zvaigžņu privāto dzīvi, atpūtu, izklaidi un, protams, darbu.
Rubrikā «Куда податься?»  tiek publicēta informācija par gaidāmajām izstādēm, teātra pirmizrādēm, koncertiem, kā arī sīki anonsēti nedēļas pasākumi, kurp var, bet dažos gadījumos pat nepieciešams aiziet ar saviem bērniem. Izsmeļoša kinoafiša ar nedēļas pirmizrādēm, Gala-zviedru mīkla, Pāvela Globas Astroloģijas skolas horoskops – tas viss dara avīzi «Телевизионная программа с Дядей Мишей» piesātinātu, vajadzīgu visiem ģimenes locekļiem pirms brīvdienām.

Līdzīgi produkti