Latvijskaja TV-programma

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodakrievu
FormātsA3 (280 x 420 mm)
Apjoms32 lapaspuses

Vispopulārākā televīzijas programma Latvijā krievu valodā. Tiek izplatīta patstāvīgi, kā arī kopa ar nedēļas izdevumiem Латвийские Вести un Семь суперсекретов. Avīzē ir apjomīga, precīza televīzijas raidījumu programma, filmu un seriālu anotācijas, kino jaunumi, horoskopi.

Tas ir Jūsu gids visas nedēļas laikā.

Pielikumā reklāmas laikraksts Latvijas Santīms, Фаворит - krustvārdu mīklas, rēbusi.

Vairāk informācijas

45,00 €

Vairāk informācijas

Daudzkrāsains telegids visai nedēļai ar ērtu televīzijas programmu, kuras paketē ietilpst vispopulārākie satelītu un kabeļtelevīzijas kanāli, kā arī katras dienas labāko filmu un televīzijas raidījumu anotācijas.
Sadarbība ar Krievijas telegidu  «Антенна-Телесемь» dod iespēju publicēt ekskluzīvus jaunumus, fotoreportāžas un Krievijas labāko korespondentu sagatavotās intervijas ar pasaules šovbiznesa zvaigznēm.
Izdevums ir ieguvis popularitāti  ne tikai interesanto rakstu un ērtās televīzijas programmas dēļ, bet arī pateicoties pielikumam «Latvijas Santīms», kurš satur lielu daudzumu komerciālu piedāvājumu: no pakalpojumiem un pārdošanas līdz vakancēm un privātiem sludinājumiem.
Pielikumā «Фаворит» lasītājiem tiek piedāvātas zviedru mīklas, rēbusi un krustvārdu mīklas, kā arī nedēļas horoskops katrai dienai pēc Zodiaka zīmes.
«Латвийская ТV-программа» (с Карлсоном) palīdz lasītājiem labāk atpūsties pie televizora, saņemt pozitīvu emocionālo noskaņojumu, bet brīvdienu priekšvakarā var sniegt aktīvam pilsētniekam vajadzīgu informāciju.

Līdzīgi produkti