Pats sev pastnieks MAXIMA

Pats sev pastnieks logo

Abonēšana PATS SEV PASTNIEKS MAXIMA ir lētākais abonēšanas veids, tas ir izdevumu abonēšana ar nosacījumu, ka abonents PATS paņemsiet savu avīzi paša izraudzītajā veikalā MAXIMA!

2020. gada beigas uz veikaliem MAXIMA tiks nosūtīti abonentu saraksti un APLIECĪBAS «PATS SEV PASTNIEKS MAXIMA».

Lai saņemtu savu APLIECĪBU, abonentam jāuzrāda personību apliecinošs dokuments un abonementa kvīts ar kases čeku vai apmaksāts rēķins par abonēšanu.

APLIECĪBA apstiprina, ka abonents ir tiesīgs PATS paņemt katru abonētās avīzes numuru visa 2021. gada laikā paša izraudzītajā veikalā MAXIMA.

APLIECĪBĀ tiek norādīts avīzes nosaukums, izvēlētā veikala MAXIMA numurs un adrese. Abonents (uz savu atbildību) var uzticēt APLIECĪBU pilnvarotai personai (radiniekam, kaimiņam u.tml.) avīzes saņemšanai.

APLIECĪBAS pazaudēšanas gadījumā abonentam jāvēršas pa tālr. +371 67‑06‑81‑41, lai varētu saņemt dublikātu.

Avīzi izsniedzot, MAXIMA atbildīgais darbinieks (vai kasieris) veiks atzīmi APLIECĪBĀ par atbilstošo avīzes numuru.

Savu avīzes eksemplāru abonents saņems TIKAI kasē vai informācijas centrā.

Abonētās avīzes NEATRADĪSIES TIRDZNIECĪBAS ZĀLĒ!!! Avīzes eksemplāri, paredzēti abonēšanai, būs ar speciālu pazīšanās zīmi — «PATS SEV PASTNIEKS MAXIMA».

Ja abonents neizņems savu avīzi numura iznākšanas dienā, tad viņš varēs to paņemt veikalos MAXIMA X nākamajā dienā, veikalos MAXIMA XX — divu nākamo dienu laikā, bet veikalos MAXIMA XXX — trīs dienu laikā no avīzes iznākšanas dienas, ilgāk avīze glabāta netiks, un saņemt abonents to nevarēs.

Gribētos pievērst abonentu uzmanību tam, ka abonementa kvīti un kases čeku vai apmaksāto rēķinu nepieciešams saglabāt līdz abonēšanas termiņa beigām.

Ja abonents vēlēsies saņemt avīzi citā veikalā MAXIMA, tad par to vajag paziņot ne mazāk kā 20 darba dienas iepriekš pa tālr. +371 67‑06‑81‑41, pāradresācijas pakalpojuma cena — 1,50 EUR.