Latvijskie VESTI

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodakrievu
FormātsA3
Apjoms52 lapaspuses

Viens no vispopulārākajiem sabiedriski politiskajiem nedēļas izdevumiem Latvijā krievu valodā.

Avīze piesaista lasītājus ar daudzveidīgiem materiāliem un tolerantu saturu.

Vairāk informācijas

70,00 €

Vairāk informācijas

Viens no vispopulārākajiem sabiedriski politiskajiem nedēļas izdevumiem Latvijā krievu valodā. Iznāk kopš 1993. gada. Vairākus gadus izdevums ir lasītāju mīļākais laikraksts, tostarp tā tirāža, reitingi un pārdošana mazumtirdzniecības tīklos pastāvīgi pieaug. Neapšaubāmu interesi lasītājos izraisa pastāvīgās rubrikas Секретные материалы, Маршрут, Богатые и знаменитые, Лига чемпионов, Очевидное невероятное, Открытый мир, Чисто женское, То, что доктор прописал u.c. Латвийские Вести piesaista lasītājus ar daudzveidīgiem materiāliem un tolerantu saturu.
Nedēļas izdevums stāsta par notikumiem Rīgā, Latvijā un pasaulē. Aktuālas tēmas, jaunumi, intervijas, ekspertu padomi. Pasaules tendences, vēstures hronikas, krimināla lasāmviela. Par visinteresantāko, par sadzīves lietām un slavenību dzīvi, par sportu, kultūru un ceļojumiem, par mājsaimniecību un automobiļiem, par floru un faunu, par neizzināto, veselību un mājdzīvniekiem. Tāpat arī humors, krustvārdu mīklas, mīklas, kino, grāmatas un Internets.

Pielikumi:

Латвийская TV-программа – vispopulārākā televīzijas programma Latvijā krievu valodā, apjomīga un precīza televīzijas raidījumu programma, filmu un seriālu anotācijas, kino jaunumi un horoskopi.

Фаворит – krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi;
Latvijas Santīms ir bezmaksas reklāmas avīze krievu un latviešu valodā. Tā ir operatīva informācija par precēm un pakalpojumiem, cenām un speciālām vietējā tirgus dalībnieku akcijām. Latvijas Santīms – avīze tiem, kas spēj novērtēt laiku un naudu.

Un tikai abonentiem – Лечебные письма.

Līdzīgi produkti