Latvijas Televīzijas programma

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodalatviešu
FormātsA3 (297.0 x 397.5 mm)
Apjoms32 lapaspuses

Televīzijas programma, kas lasītājiem pazīstama nu jau no 1996. gada. Pieteicot sevi kā pašu izsmeļošāko televīzijas raidījumu un Latvijas radio programmu, tā joprojām ir vispopulārākais nedēļas izdevums latviešu valodā. Laikrakstā lasītājs atrod ne tikai sausus faktus un precīzus raidlaikus, bet arī aktuālas intervijas, seriālu atstāstus īsumā, filmu pieteikumus, pilsētas kinoafišas jaunumus.

Vairāk informācijas

45,00 €

Vairāk informācijas

Nedēļas laikraksts «Latvijas Televīzijas Programma» ar iznāk katru ceturtdienu. Tās ir 32 krāsainas avīzes lappuses ar populārākajām 44 televīzijas un satelītu kanālu programmām no pirmdienas līdz svētdienai.

Avīzē «Latvijas Televīzijas Programma» tiek publicētas programmas: LTV1, LTV2, TV3, LNT, KANĀLS2, TV5, TV6, 3+, VIASAT HISTORY, VIASAT EXPLORE, PBK, KTV PLANĒTA, KTV KRIEVIJA, NTV MIR, TVCI, REN TV BALTIJA, RTVI, FOX LIFE, FOX, DISCOVERY, DISCOVERY WORLD, NATIONAL GEOGRAPHIC, ANIMAL PLANET, DISCOVERY SCIENCE, TLC, E! ENTERTAINMENT, MGM, TV21, ILLUSION+, RTL, RTL 2, SAT.1, PRO7, KABEL 1, ARTE, ARD, ZDF, VOX, VIASAT SPORT BALTIC, EUROSPORT, EUROSPORT 2, KHL, CARTOON NETWORK, DISNEY CHANNEL, NICKELDEON.

Laikrakstā atsevišķa lappuse ir radio programmām – LR1, LR2 un LR3 Klasika.

Līdz ar televīzijas programmām tiek publicēts arī vārda dienu kalendārs.

Avīzē atradīsiet plašu filmu un seriālu anotāciju piedāvājumu. Katru nedēļu tiek publicēta kinoafiša un jaunāko filmu apskats, horoskopi un anekdotes. Krāsainās lappusēs tiek piedāvātas intervijas ar pašmāju televīzijas raidījumu vadītājiem, ziņas un aktualitātes par iemīļotajām televīzijas pārraidēm, seriāliem un kino, pirmizrādēm, filmēšanas aizkulisēm, kā arī aizkustinoši slavenību dzīves stāsti.

Katrā laikraksta numurā ir lappuse ar 5 uzdevumiem un krustvārdu mīklām prāta asināšanai pieaugušajiem.

Tikai laikrakstā «Latvijas Televīzijas Programma» ir krāsaina lappuse ar uzdevumiem, mīklām un krāsainiem zīmējumiem bērniem!

Kopā ar laikrakstu lasītāji saņem arī reklāmas pielikumu «Latvijas Santīms». Pielikums Latvijas Santīms ir bezmaksas reklāmas avīze krievu un latviešu valodā, Tas ir operatīva informācija par precēm un pakalpojumiem, cenām un speciālām vietējā tirgus dalībnieku akcijām. Latvijas Santīms - avīze tiem, kas spēj novērtēt laiku un naudu.

«Latvijas Televīzijas Programma» − avīze tev un tavam televizoram!

Līdzīgi produkti