TaVa programma +Ciparu mīklas100+

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodalatviešu
FormātsA3 (280 x 385 mm)
Apjoms24 lapaspuses

Avīze iznāk ar 36 kanālu televīzijas programmām, filmu un seriālu anotācijām no sestdienas līdz piektdienai. Īpaši plaši atspoguļotas Latvijas sabiedriskās un komerctelevīziju kanālu programmas un anotācijas. Laikrakstā katru nedēļu atradīsiet 22 mīklas prāta asināšanai un astroloģisko prognozi nedēļai, svētku un vārda dienu kalendāru un anekdotes.

Vairāk informācijas

40,00 €

Vairāk informācijas

Nedēļas laikrakstam «TaVa Programma» ir 24 lappuses un tas iznāk katru ceturtdienu ar 36 kanālu televīzijas programmām, filmu un seriālu anotācijām no sestdienas līdz piektdienai:

LTV1, LTV2, TV3, LNT, KANĀLS2, TV5, TV6, 3+, VIASAT HISTORY, PBK, PIRMAIS EIROPAS, KTV KRIEVIJA, NTV MIR, NTV+, TVCI, REN BALTIJA, RTVI, FOX LIFE, FOX, DISCOVERY, DISCOVERY WORLD, NATIONAL GEOGRAPHIC, DISCOVERY SCIENCE, ANIMAL PLANET, TLC, MGM, TV-1000 KINO, TV-1000, TV21, ILLUSION+, DIVA UNIVERSAL,VIASAT SPORT BALTIC, EUROSPORT, EUROSPORT 2, MEZZO, CARTOON NETWORK.

Īpaši plaši atspoguļotas Latvijas sabiedriskās un komerctelevīziju kanālu programmas un anotācijas. Televīzijas kanālu programmās ar īpašiem simboliem uzskatāmi apzīmētas filmas un seriāli, kā arī raidījumi un filmas bērniem, norādīts, kādām programmām ir subtitri un surdotulkojums. Atsevišķi norādītas filmas ar vardarbības ainām un erotiku.

Laikrakstā divās lappuses publicētas plašas radio programmas – LR1, LR2, KLASIKA, DOMA LAUKUMS RU un KRISTĪGAIS RADIO, kā arī norādītas radio frekvences, kādās programmas var klausīties visā Latvijā.

Laikrakstā «TaVa Programma» katru nedēļu atradīsiet 4 lappuses ar 22 mīklām prāta asināšanai: 9 sudoku, burtu un skaitļu mīklu, zviedru krustvārdu mīklu, 2, klasiskās krustvārdu mīklas, 2 šifrētās krustvārdu un 2 «Sastādi pats» mīklas.

Iknedēļas avīzē «TaVa Programma» tiek publicēta astroloģiskā prognoze nedēļai, svētku un vārdadienu kalendārs un anekdotes, kā arī aktualitātes par televīzijas raidījumiem, to vadītājiem, seriāliem un filmām.

Līdzīgi produkti