Semj supersekretov

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaCeturtdiena
Valodakrievu
FormātsA3 (280 x 420 mm)
Apjoms48 lapaspuses

Izklaidējošs nedēļas izdevums krievu valodā. Семь суперсекретов - tie ir aizraujoši materiāli un ļoti praktiski padomi. Tas ir laikraksts, ko lasa ģimenes.

Vairāk informācijas

70,00 €

Vairāk informācijas

Izklaidējošs nedēļas izdevums krievu valodā. Iznāk no 1998. gada. Izdevums iekaroja dažāda vecuma lasītāju sirdis. Tas ir laikraksts, ko lasa ģimenes. Milzīgu skaitu lasītāju nedēļas izdevumā piesaista saturīgā informācija par aktuāliem un skandaloziem notikumiem kultūras un modes pasaulē, ārzemju un Latvijas sabiedriskajā dzīvē. Katrs izdevuma numurs - tā ir interesantu materiālu izvēle pastāvīgās rubrikās - "Кабачок", "Женский клуб", "Дом советов", "Отдохни", "Звездопад", "Дамский салон" un citas. Семь суперсекретов - tie ir aizraujoši materiāli un ļoti praktiski padomi.

Pielikumi:

Латвийская TV-программа - vispopulārākā televīzijas programma Latvijā krievu valodā, apjomīga un precīza televīzijas raidījumu programma, filmu un seriālu anotācijas, kino jaunumi un horoskopi.

Latvijas Santīms ir bezmaksas reklāmas avīze krievu un latviešu valodā, Tas ir operatīva informācija par precēm un pakalpojumiem, cenām un speciālām vietējā tirgus dalībnieku akcijām. Latvijas Santīms - avīze tiem, kas spēj novērtēt laiku un naudu.

Фаворит - krustvārdu mīklas, rēbusi.

Līdzīgi produkti