Subbota

Periodiskums Iknedeļas
Iznākšanas dienaTrešdiena
Valodakrievu
FormātsA3 (280 x 397.5 mm)
Apjoms40, 48

70,00 €

Vairāk informācijas

Iknedēļas avīze
Iznāk kopš 1994. gada

Avīzei IR STABILA UZTICĪGA AUDITORIJA, KURA IZVĒLAS ŠO LAIKRAKSTU JAU VAIRĀK NEKĀ 20 GADUS.
Avīze pārstāv to Latvijas iedzīvotāju, kuriem ir dārga krievu kultūra, krievu valoda, krievu izglītība, krievu pasaules humanitārās vērtības, intereses.
Avīzes «Cуббота» lasītāji un abonētāji – cilvēki ar aktīvu dzīves pozīciju. Ne tie, kuri žēlojas, ka viss ir grūti un slikti, bet tie, kuri interesējas par jaunām iespējām. Avīze tādam lasītājam – ceļcedis un instrukcija, kā to lietot. «Cуббота» sniedz pastāvīgu informāciju un rekomendācijas par ārzemju ceļojumiem un brīvdienu maršrutiem pa Latviju, grāmatu jaunumiem, Rīgas pirmizrādēm, izstādēm, kursiem, treningiem, medicīniskajām iespējām, sociālajām un izglītības programmām. Rekomendē, kā izdevīgāk un ekonomiskāk organizēt brīvo laiku. Iesaka jaunas tēmas un idejas diskusijām. Orientē pozitīvās psiholoģijas un pašizglītošanās jautājumos.
Avīze sadarbojas ar labākajiem ekspertiem – Latvijas un Krievijas politologiem, ekonomistiem, sociologiem, vēsturniekiem, kuri palīdz tikt skaidrībā, kas patiesībā notiek politikā un kā mums pret to attiekties.
Redakcija saskaņā ar lielākajām Krievijas grāmatu izdevniecībām visu gadu publicē nodaļas no visinteresantākajām jaunajām un vērtīgākajām grāmatām.
Redakcijas žurnālistus regulāri aicina piedalīties dažādos starptautiskos pasākumos – kinofestivālos, kongresos, preses tūrēs, konferencēs. Pateicoties tam, par publikāciju varoņiem kļūst pasaules zvaigznes – no politiķiem līdz aktieriem, un avīze izceļas ar kvalitatīviem žurnālistu autormateriāliem.
Regulārā rubrika "Здоровье.LV"  sadarbojas ar Latvijas Ārstu biedrību un galvenajiem medicīnas centriem. Lasītāji pastāvīgi saņem informāciju par bezmaksas medicīnas akcijām un programmām, atlaidēm un atvieglojumiem medicīniskajai apkalpošanai, jaunām ārstniecības metodēm, jaunu medicīnisko aparatūru un preparātiem, kuri parādās Latvijā. Un tas viss – ar kvalitatīvām kompetentu speciālistu rekomendācijām.
Rubrika "Для детей и родителей" – ļoti vērtīgs informācijas avots par to, kā Latvijā organizēt bērnu brīvo laiku un veicināt viņu attīstību. Mēs publicējam pedagogu un psihologu konsultācijas un iknedēļas informāciju par pasākumiem bērniem. Bet "Детского парка" izlaidumos – bērnu konkursi ar balvām, atjautības uzdevumi, fragmenti no labākajām jaunajām bērnu grāmatiņām. Mēs lepojamies, ka šodien jaunie vecāki, kuri ir izauguši ar avīzi «Cуббота», mūsu bērnu rubrikas dēļ pērk avīzi jau saviem bērniem.
Iknedēļas bezmaksas pielikums "Телепрограмма с дядей Мишей"  – ir visbagātākā kabeļtelevīzijas un satelītu programmu pakete, raidījumu anotācijas, kino recenzijas, Rīgas kinoteātru repertuārs, kultūras pasākumu afiša, rekomendācijas vecākiem "kurp aiziet ar bērniem".

Līdzīgi produkti